8 (7182) 651265 8 (7182) 651210
«Конкурс юных исследователей Павлодарской области»
Автор: РУМЦДО "Ертiс дарыны"
13-11-2020 15:24
Конкурс юных исследователей Павлодарской области

В г. Павлодаре с 9 по14 ноября 2020  года в дистанционном формате состоялся областной этап республиканского конкурса исследовательских проектов и творческих работ «Зерде» среди учащихся 1-7 классов.

В 2020-2021 учебном году в областном конкурсе участвовало 398 школьников.

По итогам конкурса победителями и призерами стали 245 участников – авторы 211 проектов.

 І место заняли – 19 участников, авторы 18 проектов, ІІ место – 73 участника с 60 проектами, ІІІ место – 153 участников с 133 проектами.

Благодарственными письмами поощрены 8 самых юных исследователей - учащиеся 1 классов, Почетными грамотами награждены 5 учащихся.

Высокий рейтинг участия показали учащиеся школы-лицея №1 для одаренных детей  г. Экибастуза,гимназии №3 для одаренных детей, гимназиии мени  Абая для одаренных детей,  средних школ №25, 29, 39,33  г. Павлодара.

Победители областного этапа примут участие в республиканском конкурсе.

Қатысушының аты-жөні

Секциясы

 Сынып

Қаласы, ауданы, мектебі

Орын

1

Стамкулова Анастасия

қазақ тілі мен әдебиеті

4

ДБА №8 лицей-мектебі

І

2

Шайқыбекова Нұрай

қазақ тілі мен әдебиеті

7

Баянауыл  З.Ақышев атындағы жалпы білім беретін орта мектеп

І

3

Сәрсенбай Дана

математика, информатика

4

Дарынды балаларға арналған Абай атындағы гимназия

І

4

Ковалев Владимир

математика, информатика

7

Екібастұз қаласының ДБА мамандандырылған №1 лицей-мектебі

І

5

Сапарова Томирис

медицина, психология

2

Дарынды балаларға арналған №3 гимназиясы

І

6

Левицкая Дарья

медицина, психология

7

ДБА №8 лицей-мектебі

І

7

Жумадирова Саида

Орыс тілі мен әдебиеті, ағылшын тілі

3

Дарынды балаларға арналған №3 гимназиясы

І

8

Баженов Мансур

Орыс тілі мен әдебиеті, ағылшын тілі

7

Дарынды балаларға арналған №3 гимназиясы

І

9

Садыков Расул

робототехника

2

 Павлодар қ.  № 11 ЖОББМ

І

10

Сердюкова Элина

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

3

Ақсу қаласының мектеп-лицейі

І

11

Төлеубай Әлһам

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

5

Дарынды балаларға арналған №3 гимназиясы

І

12

Рахышова Нияра

физика, техника

2

Дарынды балаларға арналған №3 гимназиясы

І

13

Кораблев Мансур

физика, техника

7

Павлодар ауданы Шакатская СОШ

І

14

Жаслан Сабина

химия, биология

2

Еқібастұз қ.№26 мектеп гимназия

І

15

Мищенко Каролина, Кайдарова Ясмин

химия, биология

7,5

Дарынды балаларға арналған №3 гимназиясы

І

16

Сулейменов Асанали

экология, валеология

5

Дарынды балаларға арналған №3 гимназиясы

І

17

Счастливцева Софья

робототехника

6

Павлодар қ.№ 26 ЖОББМ

І

18

Кубарева Милана

экология, валеология

3

Павлодар қ.№ 29 ЖОББМ

І

19

Сарсембаева Самира

қазақ тілі мен әдебиеті

3

Дарынды балаларға арналған №3 гимназиясы

ІІ

20

Сайпен Аян

қазақ тілі мен әдебиеті

6

Еқібастұз қ. С.Торайғыров атындағы № 22 МГ

ІІ

21

Кенжетай Рабиға,  Амангельдинова Аяна  

қазақ тілі мен әдебиеті

6

Еқібастұз қ. №25 қазақ қыздар гимназия

ІІ

22

Жақсылық Айша, Жомартова Дина

қазақ тілі мен әдебиеті

6

"Жас дарын" мамандандырылған мектебі

ІІ

23

Ястремский Максим

математика, информатика

4

Екібастұз қаласының ДБА мамандандырылған №1 лицей-мектебі

ІІ

24

Абишева Амина, Капаров Адиль

математика, информатика

7

Облыстық көп салалы дарынды балаларға арналған лицей-интернат

ІІ

25

Байзолла Сұлужан

математика, информатика

6

Дарынды балаларға арналған Абай атындағы гимназия

ІІ

26

Абжаппар Нұржан

математика, информатика

6

Дарынды балаларға арналған Абай атындағы гимназия

ІІ

27

Лозинский Андрей

математика, информатика

7

Екібастұз қаласының ДБА мамандандырылған №1 лицей-мектебі

ІІ

28

Әлібек Әли Амангелді Ақерке

математика, информатика

5

"Жас дарын" мамандандырылған мектебі

ІІ

29

Махамбет Айзада

математика, информатика

7

"Шарбақты ауданы Есілбай орта  жалпы білім беру мектебі"

ІІ

30

Саттаров Ислам,  Юсупов Нұрсұлтан

математика, информатика

6

Дарынды балаларға арналған Абай атындағы гимназия

ІІ

31

Кравчук Василиса

медицина, психология

2

ДБА №8 лицей-мектебі

ІІ

32

Акпан Малика, Акпан Танаис

медицина, психология

4, 2

Дарынды балаларға арналған №3 гимназиясы

ІІ

33

Ұзақбай Жансұлу

медицина, психология

4

 №4 Ертіс ЖОББМ

ІІ

34

Омарова Адина

медицина, психология

7

Дарынды балаларға арналған Абай атындағы гимназия

ІІ

35

Тугумбаев Аскер

Орыс тілі мен әдебиеті, ағылшын тілі

4

Железин ауданы  ОСШ №1

ІІ

36

Тайлакова Томирис

Орыс тілі мен әдебиеті, ағылшын тілі

7

Дарынды балаларға арналған №3 гимназиясы

ІІ

37

Шароня Анна

Орыс тілі мен әдебиеті, ағылшын тілі

7

Ертіс, Северный ЖОББМ

ІІ

38

Амангельдинова Дария, Лизогуб Варвара

Орыс тілі мен әдебиеті, ағылшын тілі

6

Дарынды балаларға арналған №3 гимназиясы

ІІ

39

Саид Наргиз

Орыс тілі мен әдебиеті, ағылшын тілі

7

Облыстық көп салалы дарынды балаларға арналған лицей-интернат

ІІ

40

Болатхан Ерасыл

Орыс тілі мен әдебиеті, ағылшын тілі

6

"Жас дарын" мамандандырылған мектебі

ІІ

41

Сейплденова Амира

Орыс тілі мен әдебиеті, ағылшын тілі

6

Железин ауданы  ЖОББМ №2

ІІ

42

Шалтеев Амир

робототехника

5

Еқібастұз қ.№4 ЖОББМ

ІІ

43

Алькенов Амирали, Балтабай Жаһангир

Робототехника

6

Ы.Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған облыстық қазақ гимназия

ІІ

44

Гегель Тимур

Робототехника

6

Павлодар ауданы Рождественск ЖББОМ

ІІ

45

Қаиыркен Айжұлдыз

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

3

Дарынды балаларға арналған №3 гимназиясы

ІІ

46

Жанайдар Ләйлім

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

3

Еқібастұз қ.№26 мектеп гимназия

ІІ

47

Нуржанова Жансая, Қали Асанали

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

4

Дарынды балаларға арналған Абай атындағы гимназия

ІІ

48

Каржасбаев Исмаил

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

2

Еқібастұз қ.№26 мектеп гимназия

ІІ

49

Герасимова Злата

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

4

 Еқібастұз қ.№13 ЖОББМ

ІІ

50

Салахов  Альфир

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

3

ДБА №8 лицей-мектебі

ІІ

51

Қабыкен Дарын

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

7

Дарынды балаларға арналған Абай атындағы гимназия

ІІ

52

Рогачевская Софья

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

5

Дарынды балаларға арналған №3 гимназиясы

ІІ

53

Храмова София

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

6

 Павлодар ауданы Рождественская   СОШ

ІІ

54

Сырман Арай

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

6

Еқібастұз қ. №25 қазақ қыздар гимназия

ІІ

55

Гребенкина Валерия, Рахимова Дания

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

7

Облыстық көп салалы дарынды балаларға арналған лицей-интернат

ІІ

56

Имангазина Карина

физика, техника

3

Дарынды балаларға арналған №3 гимназиясы

ІІ

57

Оразбек Камиль

физика, техника

1

Ақсу қаласының дарынды балаларға арналған мамандандырылған гимназиясы

ІІ

58

Қайриден Аяжан

физика, техника

6

Мемлекеттік тілде оқытатын дарынды балаларға арналған «Зерде» мамандандырылған жалпы білім беру мектебі

ІІ

59

Марданова Альбина

физика, техника

7

Май ауданы, Малайсары  ауылы, Малайсары ЖОББМ

ІІ

60

Коровко Алина

химия, биология

2

Дарынды балаларға арналған №3 гимназиясы

ІІ

61

Сәбит Алихан, Уалиева Айсана

химия, биология

2

ДБА №8 лицей-мектебі

ІІ

62

Күмісбек Медина,  Исабаев Алинур

химия, биология

6

Дарынды балаларға арналған Абай атындағы гимназия

ІІ

63

Маханова Дария, Кустова Полина  

химия, биология

5

Еқібастұз қ.№24 мектеп гимназия

ІІ

64

Калкенова Томирис

химия, биология

7

Шарбақты  Жана ауыл ЖОМ

ІІ

65

Жингулов Ибрагим

экология, валеология

3

Екібастұз қаласының ДБА мамандандырылған №1 лицей-мектебі

ІІ

66

Корниенко Константин

экология, валеология

3

Еқібастұз қ.№21 ЖОББМ

ІІ

67

Джанаргалиева Альбика

математика, информатика

7

Павлодар қ.       № 21 ЖОББМ

ІІ

68

Жакипова Аиша

экология, валеология

1

Дарынды балаларға арналған Абай атындағы гимназия

ІІ

69

Кунязова Дана

экология, валеология

7

Дарынды балаларға арналған Абай атындағы гимназия

ІІ

70

Малахов Владимир

экология, валеология

7

Дарынды балаларға арналған №3 гимназиясы

ІІ

71

Серебренникова Ангелина

экология, валеология

3

Павлодар қ.№ 21 ЖОББМ

ІІ

72

Сағадат Айзия

Орыс тілі мен әдебиеті, ағылшын тілі

6

Павлодар қ.№ 25 ЖОББМ

ІІ

73

 Куаныш Мақсат

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

3

Павлодар қ.№ 29 ЖОББМ

ІІ

74

Андреева Анна

химия, биология

3

Павлодар қ.      № 29 ЖОББМ

ІІ

75

Болатханова Жанель

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

7

Павлодар қ.

№ 33 ЖОББМ

ІІ

76

Сейтен Таир

физика, техника

2

Павлодар қ.

№ 34 ЖОББМ

ІІ

77

Байжырыков Арлан

робототехника

4

Павлодар қ.

№ 35 ЖОББМ

ІІ

78

Андрющенко Дарья

Орыс тілі мен әдебиеті, ағылшын тілі

3

Павлодар қ.

№ 39 ЖОББМ

ІІ

79

Ураськин Семён

химия, биология

5

Павлодар қ.

 № 6 ЖОББМ

ІІІ

80

Козинец Дмитрий

экология, валеология

3

Павлодар қ.

 №41 ЖОББМ

ІІІ

81

Кошкарев Даниель 

экология, валеология

7

Павлодар қ.

 №41 ЖОББМ

ІІІ

82

Жанабаев Асанали

математика, информатика

7

Павлодар қ.

№ 1 ЖОББМ

ІІІ

83

Серік Қайсар

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

2

Павлодар қ.

№ 1 ЖОББМ

ІІІ

84

Лясун Каролина

экология, валеология

3

Павлодар қ.

№ 16 ЛМ

ІІІ

85

Амельченко Александра

химия, биология

6

Павлодар қ.

№ 17 ЖОББМ

ІІІ

86

Сентюров Олег

Орыс тілі мен әдебиеті, ағылшын тілі

7

Павлодар қ.

№ 18 ЖОББМ

ІІІ

87

Турусбекова Азалия

математика, информатика

5

Павлодар қ.

№ 19 ЖОББМ

ІІІ

88

Таттенова Сабина

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

6

Павлодар қ.

№ 2 ЖОББМ

ІІІ

89

Айару Айтмұхамет

қазақ тілі мен әдебиеті

3

Дарынды балаларға арналған Абай атындағы гимназия

ІІІ

90

Ғадылжан   Мәлике

қазақ тілі мен әдебиеті

3

Екібастұз қаласының ДБА мамандандырылған №1 лицей-мектебі

ІІІ

91

Алпысбаева Эльдана

қазақ тілі мен әдебиеті

3

Дарынды балаларға арналған Абай атындағы гимназия

ІІІ

92

Құрманғазы Нұрмахамбет

қазақ тілі мен әдебиеті

3

Ақсу қ. М.Омаров селолық округінің Жамбыл орта мектебіКММ

ІІІ

93

Ахман Айдана

қазақ тілі мен әдебиеті

4

Ақсу қаласы М.Омаров селолық округінің Жамбыл орта мектебіКММ

ІІІ

94

Берікболқызы Кәусар

қазақ тілі мен әдебиеті

4

Еқібастұз қ. Атығай ЖОББМ

ІІІ

95

Абдираимова Алтынай

қазақ тілі мен әдебиеті

5

Ы.Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған облыстық қазақ гимназия

ІІІ

96

Куандыкова Айсана 

қазақ тілі мен әдебиеті

7

Дарынды балаларға арналған Абай атындағы гимназия

ІІІ

97

Ахан Лалагүл

қазақ тілі мен әдебиеті

7

Дарынды балаларға арналған Абай атындағы гимназия

ІІІ

98

Кашимбекова Зере

қазақ тілі мен әдебиеті

7

Ақсу қаласының №2 жалпы орта білім беру мектебі КММ

ІІІ

99

Рустемова Аружан

қазақ тілі мен әдебиеті

6

Дарынды балаларға арналған Абай атындағы гимназия

ІІІ

100

Мүсір Дария

қазақ тілі мен әдебиеті

7

Дарынды қыз балаларға арналған "БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ" лицей

ІІІ

101

Нурпейсова Дайана

қазақ тілі мен әдебиеті

6

"Жас дарын" мамандандырылған мектебі

ІІІ

102

Асылхан Әлижан

қазақ тілі мен әдебиеті

5

Дарынды балаларға арналған Абай атындағы гимназия

ІІІ

103

Амеркен Үміт

қазақ тілі мен әдебиеті

7

Ы.Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған облыстық қазақ гимназия

ІІІ

104

Имангазинова Саяжан

математика, информатика

4

"Шарбақты ауданы Есілбай орта  жалпы білім беру мектебі"

ІІІ

105

Каирболат Нурсая

математика, информатика

3

ДБА №8 лицей-мектебі

ІІІ

106

Толеутаева Инкара

математика, информатика

4

Ертіс, Сілеті ЖОББМ

ІІІ

107

Кирьянова Аксинья

математика, информатика

3

Шарбақты СОШ с ГК

ІІІ

108

Якуба Андрей

математика, информатика

3

Ертіс, М.Горький ЖОББМ

ІІІ

109

Нұрлан Жанболат

математика, информатика

3

Павлодар облысы, Тереңкөл ауданы, Береговая ЖОББМ

ІІІ

110

Нукеш Мирас

математика, информатика

3

Дарынды балаларға арналған Абай атындағы гимназия

ІІІ

111

Сейтхан Қуралай

химия, биология

4

Павлодар қ.№ 24 ЖОББМ

ІІІ

112

Байзолова Инабат, Сатенова Фарида

математика, информатика

6

Ы.Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған облыстық қазақ гимназия

ІІІ

113

Абылғазы Ернар, Серікпай Сулейман

математика, информатика

6

Ы.Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған облыстық қазақ гимназия

ІІІ

114

Кайыргалым Жансұлу

математика, информатика

7

Ақсу қаласының дарынды балаларға арналған мамандандырылған гимназиясы

ІІІ

115

Асанханова Анель

математика, информатика

5

Ақсу қаласының №2 жалпы орта білім беру мектебі КММ

ІІІ

116

Маралбаев Алибек

медицина, психология

4

Павлодар қ.№ 25 ЖОББМ

ІІІ

117

Тлеубергенов Ансар

математика, информатика

6

Железин ауданы КГУ "ОСШ №1"

ІІІ

118

Шаймұрат Санжар

химия, биология

4

Павлодар қ.№ 25 ЖОББМ

ІІІ

119

Болат Мансур

медицина, психология

4

Ертіс, Ұзынсу ЖОББМ

ІІІ

120

Турарбек Аяужан

медицина, психология

4

Еқібастұз қ  №11 ЖОББМ

ІІІ

121

Цыпышева Маргарита

медицина, психология

3

Екібастұз қаласының ДБА мамандандырылған №1 лицей-мектебі

ІІІ

122

 Ибраев Нұрасыл

медицина, психология

4

Еқібастұз қ.№26 мектеп гимназия

ІІІ

123

Мухамедқали Анар

медицина, психология

1

Май ауданы, Ақжар ауылы,Ақжар ЖОББМ

ІІІ

124

Сабиева Самира, Фёдорова Лилия

медицина, психология

2

ДБА №8 лицей-мектебі

ІІІ

125

Зигангиров Назар Головлина Алина

медицина, психология

2

ДБА №8 лицей-мектебі

ІІІ

126

Сейсенбек Арайлым

медицина, психология

4

«Баянауыл №2 жалпы орта білім беру мектебі»КММ

ІІІ

127

Хабидуллаева Аружан

медицина, психология

7

Ы.Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған облыстық қазақ гимназия

ІІІ

128

Кабдыкаримова Адель

медицина, психология

5

Еқібастұз қ.№18 ЖОББМ

ІІІ

129

Кусаинова Полина, Штрауб Александра

медицина, психология

6

Железин ауданы КГУ "ОСШ №1"

ІІІ

130

Нургалиева Медина

медицина, психология

7

Ақсу қаласының дарынды балаларға арналған мамандандырылған гимназиясы

ІІІ

131

Сарсикеева Сания

Орыс тілі мен әдебиеті, ағылшын тілі

2

ДБА №8 лицей-мектебі

ІІІ

132

Ибраев Азамат, Шишкина Ульяна

Орыс тілі мен әдебиеті, ағылшын тілі

2

ДБА №8 лицей-мектебі

ІІІ

133

Бақыт Мақпал

Орыс тілі мен әдебиеті, ағылшын тілі

2

Баянауыл «Д.Рахметов атындағы жалпы орта білім беру мектебі» КММ

ІІІ

134

Мнайдаров Мирас

Орыс тілі мен әдебиеті, ағылшын тілі

4

ДБА №8 лицей-мектебі

ІІІ

135

Резник Анастасия

Орыс тілі мен әдебиеті, ағылшын тілі

7

 Еқібастұз қ.№13 ЖОББМ

ІІІ

136

Шарипова Дария

Орыс тілі мен әдебиеті, ағылшын тілі

7

Еқібастұз қ.№24 мектеп гимназия

ІІІ

137

Синицына Роксалана

Орыс тілі мен әдебиеті, ағылшын тілі

7

ДБА №8 лицей-мектебі

ІІІ

138

Есбулатова Аяри

Орыс тілі мен әдебиеті, ағылшын тілі

7

"Жас дарын" мамандандырылған мектебі

ІІІ

139

Прохорова Арина

Орыс тілі мен әдебиеті, ағылшын тілі

5

Павлодар қ.

№ 26 ЖОББМ

ІІІ

140

Бейсен Айгерім

Орыс тілі мен әдебиеті, ағылшын тілі

6

"Жас дарын" мамандандырылған мектебі

ІІІ

141

Досова Наира

Орыс тілі мен әдебиеті, ағылшын тілі

5

Ертіс, №4 Ертіс ЖОББМ

ІІІ

142

Доскен Санжар

Орыс тілі мен әдебиеті, ағылшын тілі

7

Дарынды балаларға арналған Абай атындағы гимназия

ІІІ

143

Пискун Степан

Орыс тілі мен әдебиеті, ағылшын тілі

6

 Еқібастұз қ.№17 ЖОББМ

ІІІ

144

Мұқұш Алмаз

Робототехника

2

Дарынды балаларға арналған №3 гимназиясы

ІІІ

145

Серикова Камила, Уахит Айым

Робототехника

7,5

Баянауыл

"№2 Майқайың жалпы орта білім беру мектебі" КММ

ІІІ

146

Жалешева Аяна     Жалешева Айым

робототехника

2, 7                  

Ақсу қаласының дарынды балаларға арналған мамандандырылған гимназиясы

ІІІ

147

Никитина Вероника

экология, валеология

6

Павлодар қ.

№ 29 ЖОББМ

ІІІ

148

Темиров Асанали

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

3

Май ауданы, Малайсары  ауылы, Малайсары ЖОББМ

ІІІ

149

Поротникова Юстина

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

4

Павлодар қ.

№ 32 ЖОББМ

ІІІ

150

Сейтжан Айару, Матай Лейла

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

2

"Аққулы ауданының Лебяжі жалпы орта білім беретін мектеп" КММ

ІІІ

151

Аблаева Наргиз

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

4

Ақсу қаласының дарынды балаларға арналған мамандандырылған гимназиясы

ІІІ

152

Айболатқызы Аяулым

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

4

Ақсу қаласы Алғабас селолық округінің М.Қабылбеков атындағы орта мектебі КММ

ІІІ

153

Шегендік Темірлан, Беков Бекболат

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

3

Баянауыл  «Шадыра жалпы орта білім беру мектебі» КММ

ІІІ

154

Канатова Жансая

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

4

Ертіс, И.Байзақов ЖОББМ

ІІІ

155

Каирбек Ернұр

робототехника

2

Павлодар қ.

№ 33 ЖОББМ

ІІІ

156

Матвеев Евгений

химия, биология

3

Павлодар қ.

№ 33 ЖОББМ

ІІІ

157

Ахметова Аида

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

7

Дарынды қыз балаларға арналған "БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ" лицей

ІІІ

158

Жайлауханқызы Айгерім

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

5

Май ауданы Ақжар ауылы,Ақжар ЖОББМ

ІІІ

159

Петрухина Вера

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

6

КГУ "СОШ с ГК Шербактинского района акимата Шербактинского района"

ІІІ

160

Ардагелдіқызы Айшабегім

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

5

Ы.Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған облыстық қазақ гимназия

ІІІ

161

Талғатбек Бейбарыс

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

5

Еқібастұз қ.№36 мектеп лицей

ІІІ

162

Искакова Адия

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

5

Екібастұз қаласының ДБА мамандандырылған №1 лицей-мектебі

ІІІ

163

Манатова Назгүл

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

7

Еқібастұз қ. №25 қазақ қыздар гимназия

ІІІ

164

Тургумбекова Гульжахар

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

7

Дарынды қыз балаларға арналған "БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ" лицей

ІІІ

165

Муратова Фатима, Рахимбаева Жадыра  

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

6

Еқібастұз қ. №25 қазақ қыздар гимназия

ІІІ

166

Алин Ади

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

7

Еқібастұз қ.№18 ЖОББМ

ІІІ

167

Мағауия Индира, Еркебаев Бибарыс

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

7

Павлодар облысы, Ақтоғай ауданы, Қараоба ОМ

ІІІ

168

Тоқтар Асанәлі

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

6

Дарынды балаларға арналған Абай атындағы гимназия

ІІІ

169

Иглымхан Жанерке, Мақсұт Мөлдір

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

6

Ақсу қаласының дарынды балаларға арналған мамандандырылған гимназиясы

ІІІ

170

Мұрат Әділет

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

6

Еқібастұз қ. Абай Құнанбаев атындағы № 2 ЖОББМ

ІІІ

171

Байжанова Дария

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

7

ДБА №8 лицей-мектебі

ІІІ

172

Халимулла Армангул

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

5

Ы.Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған облыстық қазақ гимназия

ІІІ

173

Жақсылықұлы Ханкелді

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

5

"Жас дарын" мамандандырылған мектебі

ІІІ

174

Шакаров Диас

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

7

"Жас дарын" мамандандырылған мектебі

ІІІ

175

Асанбай Жадыра

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

7

Ақсу қаласының дарынды балаларға арналған мамандандырылған гимназиясы

ІІІ

176

Галикберов Руслан 

физика, техника

2

ДБА №8 лицей-мектебі

ІІІ

177

Ермекова Жулдыз, Жулудинова Адель

физика, техника

4

Ақсу қаласының дарынды балаларға арналған мамандандырылған гимназиясы

ІІІ

178

Анарбеков Ернар, Қоныспай Еркебұлан

физика, техника

7

"Жас дарын" мамандандырылған мектебі

ІІІ

179

Тайчик Амирали

физика, техника

6

Баянауыл  "№2 Майқайың жалпы орта білім беру мектебі" КММ

ІІІ

180

Муратова Зере

физика, техника

7

Баянауыл "Е.Бекмаханов атындағы жалпы орта білім беру мектебі" КММ

ІІІ

181

Баисов Санжар, Кибрат Карим

химия, биология

4

Ақсу қаласының дарынды балаларға арналған мамандандырылған гимназиясы

ІІІ

182

Елисеев Мирослав, Оспан Ансар

химия, биология

2

ДБА №8 лицей-мектебі

ІІІ

183

Зубко Никита

химия, биология

3

Ақсу кентінің Қ.Шүлембаев орта мектебі КММ

ІІІ

184

Алданов Даниял

физика, техника

7

Павлодар қ.№ 35 ЖОББМ

ІІІ

185

Петрова Анастасия

математика, информатика

4

Павлодар қ.

№ 36 ЖОМ

ІІІ

186

Кендібай Нұрғали

химия, биология

4

Павлодар қ.

№ 37 ЖОББМ

ІІІ

187

Ильченко Милена

медицина, психология

3

Павлодар қ.

№ 39 ЖОББМ

ІІІ

188

Кульмагамбетов Даниял

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

2

Павлодар қ.

№ 39 ЖОББМ

ІІІ

189

Сагиева Надежда

химия, биология

6

Железин ауданы КГУ «Михайловская СОШ»

ІІІ

190

Кравчук Игорь

химия, биология

5

ДБА №8 лицей-мектебі

ІІІ

191

Кресс Кирилл

химия, биология

7

«Ақсу қаласының № 8 орта мектебі» КММ

ІІІ

192

Джигитова Асия

химия, биология

7

 Еқібастұз қ. С.Торайғыров атындағы №22 мектеп гимназия

ІІІ

193

Жарылғасимов Санжар

химия, биология

5

Май ауданы, Малайсары  ауылы, Малайсары ЖОББМ

ІІІ

194

Балашова Екатерина

экология, валеология

2

Дарынды балаларға арналған №3 гимназиясы

ІІІ

195

Аулыбаева Томирис

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

3

Павлодар қ.

№ 39 ЖОББМ

ІІІ

196

Мұса Әлімжан

экология, валеология

4

ДБА №8 лицей-мектебі

ІІІ

197

Наурызбай Еркебұлан

экология, валеология

4

Павлодар облысы Тереңкөл ауданы, Қызылтан ЖОББМ

ІІІ

198

Медведева Алина

физика, техника

4

Павлодар қ

№ 39 ЖОББМ

ІІІ

199

Скидан Матвей

экология, валеология

4

Павлодар қ.

№ 39 ЖОББМ

ІІІ

200

Төлепберген Медина

экология, валеология

1

Мемлекеттік тілде оқытатын дарынды балаларға арналған «Зерде» мамандандырылған жалпы білім беру мектебі

ІІІ

201

Темирханова Малика

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

4

Павлодар қ.

№ 4 ЖОББМ

ІІІ

202

Амирова Камалия, Бисинг Маргарита

экология, валеология

4

Успен, "Константинов ЖОББМ" КММ

ІІІ

203

Тактамысова Аружан

экология, валеология

6

Ақсу қаласы Алғабас селолық округі Айнакөл ауылының орта мектебі КММ

ІІІ

204

Дычинская Яна, Срибная Анна

экология, валеология

7

ДБА №8 лицей-мектебі

ІІІ

205

Сабыр Мұстафа

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

3

Павлодар қ.

№ 42 ЖОББМ

ІІІ

206

Жакупова Жансая

экология, валеология

6

Ертіс, Ұзынсу ЖОББМ

ІІІ

207

Денчик Аделина

қазақ тілі мен әдебиеті

4

Павлодар қ.№ 9 гимназия-мектебі

ІІІ

208

Баянбай Әділет

экология, валеология

7

Еқібастұз қ.№36 мектеп лицей

ІІІ

209

Асылова Іңкәр

экология, валеология

6

Еқібастұз қ.№5 ЖОББМ

ІІІ

210

Карюкина Алина Жармуханбетов Али

экология, валеология

5

«Ақсу қаласының № 7 орта мектебі» КММ

ІІІ

211

Данияр Аслан              

экология, валеология

1

Павлодар қ.Жетекші ЖОМ

ІІІ

212

Кабдылмант Жасмин

қазақ тілі мен әдебиеті

4

Павлодар қ.

№ 33 ЖОББМ

ПГ

213

Махамбет Алинур

қазақ тілі мен әдебиеті

4

"Шарбақты ауданы Есілбай орта  жалпы білім беру мектебі"

ПГ

214

Бектемір Саят

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

2

 «Ақтоғай  ауданының жалпы білім беретін Қ.Ыдырысов атындағы ОМ»КММ

ПГ

215

Заирова Одэлия

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

4

Железин ауданы ЖОББМ №2

ПГ

216

Темирханов Батухан

тарих, өлкетану, этномәдениеттану

3

Ертіс, Северный ЖОББМ

ПГ