8 (7182) 555058 8 (7182) 551038

Билида Анатолий Николаевич

Билида Анатолий Николаевич

23-12-2014 11:12
Дарынды балаларға арналған №8 лицей мектебінің физика пәні мұғалімі
Кафтункина Любовь Николаевна

Кафтункина Любовь Николаевна

23-12-2014 12:06
Дарынды балаларға арналған №8 лицей- мектебінің информатика пәні мұғалімі
Майдисарова Гульнар Кунапияновна

Майдисарова Гульнар Кунапияновна

15-08-2017 03:29
Дарынды балаларға арналған Абай атындағы №10 лицей-мектебінің математика пәні мұғалімі
Рубцова Татьяна Ильинична

Рубцова Татьяна Ильинична

23-12-2014 11:02
Дарынды балаларға арналған №8 лицей-мектебінің математика пәні мұғалімі
Қымбат Қанашқызы Батаева

Қымбат Қанашқызы Батаева

23-12-2014 11:05
Дарынды балаларға арналған №3 гимназиясының француз тілі пәнінің мұғалімі
Республикалық жасөспірімдер олимпиадасы облыстық кезеңінің қорытындысы

Республикалық жасөспірімдер олимпиадасы облыстық кезеңінің қорытындысы

13-12-2018 15:39
Жаратылыстану-математикалық бағыттағы төрт пән бойынша республикалық жасөспірімдер олимпиадасының облыстық кезеңі 2018 жылғы 12 желтоқсанда 4 мамандандырылған мектеп негізінде өткізілді.
VІ Аймақтық жас математиктер  турнирының қорытындысы

VІ Аймақтық жас математиктер турнирының қорытындысы

30-11-2018 21:22
Павлодар қаласында 2018 жылғы 27-30 қараша аралығында облыстық білім беру басқармасы «Ертіс дарыны» өңірлік қосымша білім беру оқу-әдістемелік орталығының ұйымдастыруымен VІ Аймақтық жас математиктер турнирі өткізілді.

VI Аймақтық жас математиктер турнирі ІІ кезеңінің 2 тур кестесі

29-11-2018 17:53
VI Аймақтық жас математиктер турнирі ІІ кезеңінің 2 тур кестесі
VI Аймақтық жас математиктер турнирі ІІ кезеңінің І тур фотосуреттері

VI Аймақтық жас математиктер турнирі ІІ кезеңінің І тур фотосуреттері

29-11-2018 09:33
VI Аймақтық жас математиктер турнирі ІІ кезеңінің І тур фотосуреттері

VI Аймақтық жас математиктер турнирі ІІ кезеңінің І тур кестесі

28-11-2018 17:37
VI Аймақтық жас математиктер турнирі ІІ кезеңінің І тур кестесі
VI Аймақтық жас математиктер турнирінің І кезең фотосуреттері

VI Аймақтық жас математиктер турнирінің І кезең фотосуреттері

27-11-2018 17:22
VI Аймақтық жас математиктер турнирінің І кезең фотосуреттері

VI Аймақтық жас математиктер турнирінің І кезең қорытындысына сәйкес командаларды лигаларға бөлу

27-11-2018 17:12
VI Аймақтық жас математиктер турнирінің І кезең қорытындысына сәйкес командаларды лигаларға бөлу

бiрiншiсi алдың. 1 2 3 23 соңғысы